Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogromne kręgi na górkach czechowskich. „To znakomite miejsce na randkę”

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 maja 2017 r. o 15:18 Powrót do artykułu
Dla Koziary jeśli ktoś ma inne zdanie niż on to jest "malkontentem" i tyle. Dobre :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow! Jak ja lubię takie roślinne labirynty! Mega! Fajny prezent na 700 urodziny Lublina jako miasta. Niech szybko rośnie :) Ps Lublinianie! Może mniej jadu i goryczy do świata i bliźnich? Słabe to.. zaglądać się aż na fora nie chce. Same spięte gacie jakieś ;) więcej luzu i kulturki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowane nie dla blokowiska na Górkach Czechowskich i zdecydowane nie dla zmiany istniejących planów zagospodarowania przestrzennego które są gwarantem, że w tym miejscu pozostanie zieleń!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcemy w tym miejscu blokowiska deweloperskiego! A co do parku to obiecanki cacanki dewelopera. Kupiłeś teren przeznaczony pod zieleń miejską to miej zieleń miejską a nie cwaniaczysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TBV chce na Górkach Czechowskich zrobić interes życia. Kupił jako tereny zielone a chce przekształcić na działki budowlane. Przekręt jakich mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile Jarosław Koziara i RKP dostali za to kasy od TBV?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa z magistratu od jeleni, którzy pracują. Lepiej się pobawić na cudzy rachunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten teren już dawno powinien być pięknym parkiem. Panie Jarosławie, dziękuję za tę inicjatywę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia z drona świetnie oddają funkcję jaką pełni ten teren dla całego miasta. Pan Jarosław Koziara niech nie będzie środowiskowym malkontentem i zacznie porównywać wyniki pomiarów pyłów zawieszonych PM2,5 ze stacji przy ul. Śliwińskiego od dnia rozpoczęcia robót związanych z tworzeniem land art. Statystycznie rzecz biorąc z powodu zanieczyszczenia powietrza każdego miesiąca umiera w Lublinie około 60 osób. Szczególnie podatnymi grupami wiekowymi są kobiety ciężarne, małe dzieci i osoby w podeszłym wieku. Zawsze też można wygolić w kształcie kręgów pęcherzyki płucne i sprawdzić jak poradzi siebie ludzki organizm z natlenianiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny pomysł:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem postępowania Forum Kultury Przestrzeni i Jarosława Koziary. Deweloper chce po prostu zarobić kosztem mieszkańców grube miliony przekształcając miejscowy plan dla Górek Czechowskich. A w miejscu zieleni wybudować bloki. Jaki ma cel współpraca dewelopera z Forum Kultury Przestrzeni?! Tak naprawdę po co ten Land Art? I komu on tak naprawdę jest potrzebny? Funkcje przedstawione przez Panią Nosek jakoś mnie nie przekonują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to wszystko po to by zrobić kilka zdjęć z drona? Naprawdę było warto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę, że to ma sens, i jest bardzo dobre z punktu widzenia ochrony przyrody tam. rozmawiałam podczas spaceru na Górkach z ludźmi, którzy to robili. W artykule najważniejszych założeń o których usłyszałam nie napisano, tylko ogólnie bardzo. Pewnie będzie jeszcze jakaś akcja uświadamiająca i dowiecie się o co chodzi i jak ten land art pomaga roślinom i chomikom a jak odwiedzającym poligon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I można tam pójść i połazić w tych okręgach? Super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Mieszkańców Czechowa!!! Nie będzie żadnego parku!!! Budowa będzie trwała ca 20 lat - każda wysoczyzna jest już zaplanowana pod wysoką zabudowę. Będzie bezustanny hałas, kurz betonowy, koszmarne błoto zamiast NATURY i śpiewu ptaków ! Sami wybraliście podając rękę deweloperowi, który sam mówił, że odda miastu resztkę, która nie zostanie zabudowana a nie będzie budował parku...Kłamią jak z nut...trzeba patrzeć na to wszystko realnie a nie poddawać się sprytnym manipulacjom. Do roboty Mieszkańcy-dalej porządkujcie teren pod wieżowce...Deweloper już zaciera ręce bo nieźle Was wymanewrował!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że park jest jak najbardziej realny. Tylko sprawa najważniejsza to dogadać się z deweloperem, który nie ukrywa, że chciałby w 60-70% zostawić górki zielone, stworzyć tam ogólnodostępny park.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nie rozumiem postępowania Forum Kultury Przestrzeni i Jarosława Koziary. Deweloper chce po prostu zarobić kosztem mieszkańców grube miliony przekształcając miejscowy plan dla Górek Czechowskich. A w miejscu zieleni wybudować bloki. Jaki ma cel współpraca dewelopera z Forum Kultury Przestrzeni?! Tak naprawdę po co ten Land Art? I komu on tak naprawdę jest potrzebny? Funkcje przedstawione przez Panią Nosek jakoś mnie nie przekonują...
 Deweloper i tak już może 30% zabudować bez pytania kogokolwiek o zgodę. Aktualnie uchwalony plan mu na to pozwala. I uszanujmy w końcu to, że Górki to teren prywatny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik jak zwykle prowokuje, nie dopisaliście, że zabudowa będzie na 30 %, tak deweloper mówił  na debacie. Land Art pewnie ocaleje, na reszcie gruntu planowany jest park. Przestańcie mieszać, doczekajmy sie na czechowie wreszcie fajnego miejsca na niedzielny wypoczynek. Ja jestem za, teraz i tak nic nie ma z tych górek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaorajcie w końcu to ściernisko i zróbcie porządny zielony park z traktami pieszymi i elementami małej architektury, nawet kosztem wstawienia paru bloków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaorajcie w końcu to ściernisko i zróbcie porządny zielony park z traktami pieszymi i elementami małej architektury, nawet kosztem wstawienia paru bloków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...